Select Group:

Summary Table
Group: Group 2

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Beechen Cliff School
Boys-U16A
00000000
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Bryanston School
Boys-U16A
00000000
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Millfield School
Boys-U16A
00000000
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Bishop Wordsworth's School
Boys-U16A
00000000
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Reed's School
U16A
00000000
6Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Haberdashers' Monmouth Schools
Boys-U16A
00000000

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:20
View Competition Map: Middle TadmoorsMiddle Tadmoors
 10 MarBeechen Cliff School
Boys-U16A
CancMillfield School
Boys-U16A
10:20
View Competition Map: Upper Tadmoor 2Upper Tadmoor 2
 10 MarBryanston School
Boys-U16A
CancReed's School
Boys-U16A
11:00
View Competition Map: Middle TadmoorsMiddle Tadmoors
 10 MarBeechen Cliff School
Boys-U16A
CancBryanston School
Boys-U16A
11:00
View Competition Map: Upper Tadmoor 2Upper Tadmoor 2
 10 MarMillfield School
Boys-U16A
CancMonmouth School for Boys
Boys-U16A
11:00
View Competition Map: Upper Tadmoor 1Upper Tadmoor 1
 10 MarBishop Wordsworth's School
Boys-U16A
CancReed's School
Boys-U16A
11:40
View Competition Map: Upper Tadmoor 2Upper Tadmoor 2
 10 MarBeechen Cliff School
Boys-U16A
CancReed's School
Boys-U16A
11:40
View Competition Map: Middle TadmoorsMiddle Tadmoors
 10 MarBryanston School
Boys-U16A
CancMonmouth School for Boys
Boys-U16A
11:40
View Competition Map: Upper Tadmoor 1Upper Tadmoor 1
 10 MarMillfield School
Boys-U16A
CancBishop Wordsworth's School
Boys-U16A
13:00
View Competition Map: Upper Tadmoor 1Upper Tadmoor 1
 10 MarBeechen Cliff School
Boys-U16A
CancBishop Wordsworth's School
Boys-U16A
13:00
View Competition Map: Upper Tadmoor 2Upper Tadmoor 2
 10 MarBryanston School
Boys-U16A
CancMillfield School
Boys-U16A
13:00
View Competition Map: Middle TadmoorsMiddle Tadmoors
 10 MarReed's School
Boys-U16A
CancMonmouth School for Boys
Boys-U16A
13:40
View Competition Map: Upper Tadmoor 2Upper Tadmoor 2
 10 MarBeechen Cliff School
Boys-U16A
CancMonmouth School for Boys
Boys-U16A
13:40
View Competition Map: Upper Tadmoor 1Upper Tadmoor 1
 10 MarBryanston School
Boys-U16A
CancBishop Wordsworth's School
Boys-U16A
13:40
View Competition Map: Middle TadmoorsMiddle Tadmoors
 10 MarMillfield School
Boys-U16A
CancReed's School
Boys-U16A
14:20
View Competition Map: Upper Tadmoor 1Upper Tadmoor 1
 10 MarBishop Wordsworth's School
Boys-U16A
CancMonmouth School for Boys
Boys-U16A

The 1st and 2nd placed teams in each group go through to the Cup. The 3rd and 4th placed teams go through to the Plate. The remaining teams go through to the Bowl<.